חתולה באוטו

אם חיפשתם משחקי צביעה אז קיבלתם, יש לכם כאן דפי צביעה לילדים בחינם שאנו מביאים לכם. כאן אתם מקבלים חתולה עם משקפי שמש שנוהגת במכונית ולידה יש לכם המון צבעים שאתם יכולים לבחור ואז בעזרת המכחול לצבוע את התמונה. כשאתם מסיימים לצבוע אתם לוחצים המשך ואז אתם רושמים את השם שלכם ויכולים להדפיס ולהראות לחברים.

 

 

צבע את החזיר

משחק חמוד ביותר שבו אתם מקבלים חזיר מגוחך ומבחר אדיר של צבעים שאותם אתם יכולים לבחור בעזרת לחיצה עליהם ואז לחיצה עם המכחול על התמונה. כאן אתם מקבלים את מיטב משחקי צביעה, דפי צביעה לילדים ועוד המון הפתעות בחינם ברשת לגולשי האתר שלנו שאוהבים משחקים לילדים. אז קדימה הצטרפו אלינו לחוויה אדירה ומומלצת.

 

 

לצבוע ילדים

אם חיפשתם משחקי צביעה אז לא תאמינו איזה דפי צביעה לילדים קטנים אנו מביאים לכם כאן. פה יש לכם בחורה חמודה כשכל החברים שלה ברקע מסתכלים עליה ובצד התמונה יש לכם מגוון צבעים אדיר שבעזרו אתם יכולים להתחיל לצבוע את החברים ובסוף הדפיסו ותלו את התמונה בחדר. פשוט יופי של משחקי ילדים שמומלצים גם לבנים וגם לבנות.

 
 

משחקי צביעה
מי לא אוהב פוסטרים על הקירות של הסלבס הכי שווים היום על המסך? מי לא אוהב תמונות של הדמויות הכי מופרעות, חמודות, מצחיקות, מתוקות והכי נחשבות? כולנו אוהבים דמות כלשהי, אם זה כדורגלן או אם זו שחקנית בסדרה, אם זו דמות מצוירת או אם זו דמות בשר ודם. הכי כיף זה לשחק עימן, איך עושים זאת? יש כמה אפשרויות. האחת היא משחקים שנמצאים ברחבי האינטרנט, כאשר הדמות היא הכוכב של המשחק. דרך נוספת היא בובות, כאשר ניתן לשחק עימן כפרי הדמיון.

הדרך השלישית היא משחקי צביעה של הדמויות הללו, כאשר אתם מחליטים איזה צבע הכי מתאים לדמות שלכם, אולי סגול בשיער יהיה יותר מגניב לדורה, אולי לדארט ויידר יהיה מתאים יותר הצבע הצהוב? אולי בכלל בוב ספוג צריך להיות בירוק ואולי לוולברין מה- X-MEN חליפה בצבע כחול תהיה יותר הולמת. אתם מחליטים איזה צבע יתאים לדמות שלכם, כמובן אחרי שהחלטתם אתם יכולים להדפיס ולתלות אותו כפוסטר מן המניין. אתם יכולים גם להעניק לחבר או חברה  שאוהבים את הדמות שצבעתם, יחד עם הקדשה אישית ולתת להם את הכרזה. אין ספק שתעלו רף בדרגת החברות שלכם איתו או איתה, כך תשמחו גם אותם וגם את עצמכם.

ניתן לעשות עוד דברים רבים עם הפוסטרים של הדמויות האהובות, למשל ניתן להדפיס כמה תמונות שצבעתם, להדביק על נייר קרטון לאייר את הנייר וכך ליצור לעצמכם פוסטר ייחודי שישנו רק לכם. אתם יכולים להעניק גם כן פוסטר זהה לחברים אשר חוגגים יומו הולדת, יחד עם ברכת יום הולדת מחממת, כך כולם יראו ביומולדת מי המשקיען האמיתי בחבורה. אם בא לכם סתם לשרבט בצבע גם זה ניתן לעשות, סתם ליצור ציור מצבעים ואחר כך לנקות את הדף ולצבוע שוב.

אתם יכולים גם ליצור משחקים עם חברים כאשר כל אחד צובע דמות אחרת, מדפיסים, גוזרים, מדביקים על מקל ארטיק ויוצרים בובה. אפשר לבנות לה גם בית מקופסת קרטון, ווילון עם הנייר הנותר מהגזירה של הדמות. עכשיו גם תוכלו לצאת מעט מהמחשב ולהפעיל את הדמיון לא רק בצבע אלה גם בזכות הבובות שעשיתם. יש עוד המון דרכים יצירתיות לשחק במשחקי צביעה, אתם יכולים ליצור לכם עולמות חדשים של משחקים, צבעים אחרים, צורות חדשות ואפילו להעתיק את אותה צורה בעיפרון, כך תוכלו גם ללמוד כיצד ניתן לצייר אותה.

 

פי צביעה
צביעה לילדים
דפי צביעה להדפסה
צביעה במחשב
משחקי צביעה

כל הזכויות שמורות © לאתר דפי צביעה